Haber

Altınordu’da Ufuk Kahraman dönemi sona erdi

Spor Toto 1. Lig’de üst üste aldığı 7 mağlubiyetin ardından küme düşme hattından kurtulamayan Altınordu, teknik direktör Ufuk Kahraman ve Teknik Direktör Cüneyt Yis ile yollarını ayırdı. Kırmızı-lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Her iki isme de kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz” denildi. Kırmızı-lacivertli kulüpte 2012 yılından son dönemin son haftasına kadar teknik direktör Hüseyin Eroğlu’nun yardımcılığını yapan Ufuk Kahraman, Eroğlu’nun ayrılmasıyla teknik direktörlük görevine getirildi. Teknik işveren Ufuk Kahraman liderliğinde çıktığı 16 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 10 mağlubiyet alan Altınordu, 12 puan topladı.

Kulübün resmi internet sitesine açıklama yapan Önder Seyit Mehmet Özkan, “Ufuk hoca eski teknik direktörümüz Hüseyin Eroğlu’nun takımında çok başarılı işler yaptı ve takımımızın birçok başarısında payı oldu. Birçok başarılı işe imza attı. “Sonuçlardan sonra kan değişikliğine ihtiyaç duyuldu. Şu anda böyle bir ayrılık yaşandı. Cüneyt Yis hocamızla da yollarımızı ayırıyoruz. Bu ayrılma dönemsel bir ayrılmadır. İlerleyen dönemlerde hem Ufuk hocayla hem de Cüneyt Yis ile farklı birliktelikler olacaktır” dedi.

KAHRAMAN: ONDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM

Altınordu Teknik Direktörü Ufuk Kahraman, Başkan Seyit Mehmet Özkan ile Bucaspor ve Altınordu’da toplam 14 yıl çalıştıklarını belirterek, “Ondan çok şey öğrendim. Onunlayken evlendim. İleride yollarımız mutlaka kesişecek. Dönem başında kurduğumuz grubun başarılı olmasını temenni ediyoruz.” inanıyorum” dedi.

– izmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu