Haber

Son dakika! Kaset iddialarıyla gündeme gelen Muharrem İnce: Devlet itibarımı koruyamadı

Memleket Partisi Genel Lider ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce cephesinde dikkat çekici gelişmeler var. Sosyal medyada servis edilen kaset iddialarının ardından sağlık sorunları olduğu iddia edilen İnce dün iki mitingini iptal etti ve bugün basın toplantısı düzenlendi.

“45 günde gördüğümü 45 yılda görmedim”

Söz konusu görüntülerin kendisiyle ilgili olmadığını belirten İnce, “Son 45 günde gördüğümü 45 yıldır görmedim. Geçersiz fişler, olmayan kardeşler, olmayan manzaralar, fotoğraflar.. FETÖ’cüler İsrail cinsel ilişki peyzaj sitesinden görüntüyü alıp ifşa ediyorlar.Bunu benim adıma paylaşanlar var.Benim öyle bir görüşüm yok ses kaydım da yok.Özel hayat falan değil. , iftiradır.Bu gerçek değil.Türk devleti benim prestijimi koruyamadı.Devlet,medya,polis bir vatandaşın,bir cumhurbaşkanı adayının prestijini korumakla görevli… Kamu iftirası!5 milyon dolarlık makbuz.Nerede bu savcılar yazıyor?” söz konusu.

“ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM”

Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıklayan Muharrem İnce, şöyle devam etti: “Bir yanda FETÖ’cüler bir yanda PKK’lılar saldırıyor. 45 gündür her gün bir iftira daha… Pazar günü sandık başına gideceğiz. Vatan Partisi Türkiye’nin geleceği için önemlidir mecliste olması lazım HDP var CHP listelerinde 77 Mübarek DEVA üyesi var AK Parti var Atatürkçüler Meclis’te azınlıkta kalacak Türkiye’nin Sigorta Vatan Partisi’dir.Meclis’te olması lazım.Kim saldırırsa istediği kadar montaj kaseti,montaj fişi yapsın,Vatan’ Her konuttan bir oy istiyorum.

İftira atanlara, ‘saraydan para aldı, görevini yapıyor, çekilemez’ diyenlere, bu alçaklığı yapanlara sesleniyorum. Ben bu kumpaslardan, montajlardan, sahte fişlerden korkmuyorum. 45 gündür direniyorum. Adaylığımı geri çekiyorum. Bunu ülkem için yapıyorum. Türkiye’ye üçüncü bir seçenek sundum. Ne millet dedim ne millet tek yol vatandır. Atatürk’ün yolu dedim. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalda başarısız olduk. bahaneler bırakmayın Yoksa seçimi kaybettiklerinde seçim sabahı bizi suçlayacaklar. bahaneler bırakmayın Her meclisten bir oy Vatan Partisi’ne istiyorum, cumhurbaşkanı adaylığından çekiliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu